Сьогодні: 09.05.2024

Аудіо медитація перед сном

497

дівчинаДля чого взагалі потрібна медитація перед сном або інші медитативні практики? Медитації з'явилися дуже давно і спочатку були складовою духовних практик, зараз же вони активно практикуються мільйонами людей по всьому світу.

Бідні і багаті, бізнесмени і спортсмени, домогосподарки і лікарі, люди похилого віку і молодь - для медитацій немає обмежень, вони доступні кожному. І, головне, не вимагають абсолютно ніякої спеціальної підготовки, знань або умінь. А користь від них - просто неоціненна!

Медитативна практика - це занурення всередину себе, це робота мозку, уяви і душі. Вона дозволяє відповісти на складні питання, знайти відповіді в собі, допомагає керувати емоціями, заспокоює розум, тіло і психіку, розслабляє (або навпаки - бадьорить), дає можливість зосередитися. І медитація перед сном також здатна на багато що! Ось лише неповний перелік того, що вона може дати:

  • Заспокоїти нерви після важкого дня.
  • Позбутися від безсоння, тривоги і нервового збудження.
  • Знайти мета завтрашнього дня.
  • Пробачити кривдників і загладити конфлікт.
  • Знайти відповідь на питання, що мучить.
  • Виконати бажання і повірити в себе.
  • Поліпшити настрій, позбутися від стресу.

Це просте, приємне і доступне вправу творить чудеса. Вам сподобається медитація перед сном, варто лише один раз спробувати!

підготовка

СутінкиОтже, ви вирішили помедитувати на сон грядущий. Варіантів тут кілька. Ваша медитація перед сном може бути як самостійної, так і в супроводі відео або аудіо. Але підготуватися варто в будь-якому випадку. Просто виконайте декілька простих правил, щоб все вийшло.

Перш за все, переконайтесь, що вас не буде ніщо відволікати. Умова будь медитативної техніки - не відволікатися і повністю зосередитися. Це і так непросто, а якщо за дверима буде нявкати ваш кіт, плакати дитина або чоловік дивитися футбол на повну гучність, нічого не вийде.

Зробіть так, щоб вам було затишно і спокійно. Закрийте шторами яскраве денне світло, запаліть настільну лампу або нічник. Провітріть кімнату.

Відразу після їжі медитувати не варто. Шлунок повинен бути порожній, в тілі повинна бути легкість. Якщо ви тільки що поїли смаженої картопельки, почекайте пару годин. Всі духовні практики проводяться на «легке тіло».

дівчинаОдягніться зручно. Легка, простора домашній одяг, навіть піжама підійде. Тут немає дрес-коду, просто вам повинно бути тепло, зручно і щоб ніщо ніде не заважало. Пам'ятайте: ніщо не повинно відволікати!

Краще медитувати на підлозі. Постеліть килимок, підстилку або плед і сядьте на підлогу. Для початківців важко сидіти з прямою спиною довгий час, так що можна спертися спиною об стіну або ліжко.

Рекомендуємо: Шлях до себе за допомогою медитації

Так, рівна спина - обов'язкова умова. Сама поза може бути будь-хто. Сядьте по-турецьки, на коліна, «жабою» або просто витягнувши ноги. Головне, щоб поза була зручною для вас і ви в ній змогли просидіти якийсь час.

Якщо ваша медитація - це відео або аудіо онлайн, то поставте на рівні очей свій ноутбук або інший пристрій, з якого будете дивитися або слухати. Відразу перевірте звук: слухати повинно бути комфортно, музика не повинна бути надто гучною або тихою.

Отже, ви повністю готові. Приступайте!

процес

західЯка медитація перед сном найкраща? Та, що допоможе вам заспокоїти розум і тіло. Для жінок або чоловіків, для початківців або «просунутих» можуть бути використані одні й ті ж техніки, їх можна застосовувати постійно. Головне - знайти «свою».

Дуже цікава і приємна медитація перед сном - на розширення свідомості. Вона підходить як для жінок, так і для чоловіків, виконується просто і робить сон спокійним і приємним. Крім того, в цій медитативної техніці можна отримати одкровення і дізнатися про себе багато нового!

1. Перш ніж почати, потрібно трохи налаштуватися. Для початківців особливо складно сконцентруватися, на це може піти чимало часу. Закрийте очі. Дихайте рівно і дуже глибоко - максимальний, повний вдих і максимальний видих. Щоб досягти стану «тут і зараз», зосередьтеся на своєму диханні. Вдих і видих. Вдих і видих. І більше нічого на світі не існує.

Дівчина біля моря2. Фіксуйте відволікаючі моменти. Якщо в голову приходить думка, відразу відмітайте її. Постарайтеся створити в голові повну тишу. Нічого не оцінюйте, що не аналізуйте, просто побудьте в тиші. Музика та природні звуки можуть допомогти зосередитися. Можна ж слухати лише своє тіло.

3. Подумки пройдіться по своїм емоціям - що ви відчуваєте зараз, в якому стані перебуваєте? Для жінок це особливо актуально, тому що їх емоції завжди активні. Постарайтеся «видихнути» всі негативні, що заважають емоції.

4. Уявіть собі своє тіло. Подумки привітайтеся з ним, посміхніться йому. Потім розширте свідомість до рівня вашої кімнати, в якій відбувається медитація перед сном. Заповніть свідомістю всю кімнату, відчуєте себе в ній.

Далі - розширюємо свідомість до рівня всього вашого будинку, потім подумки охоплюємо вулицю. Уявіть собі весь район, в якому ви живете, потім - весь ваш город. Посміхніться місту і всім його жителям. Повинно бути відчуття прийняття, любові, а не агресії або образи!

Рекомендуємо: Медитація на відновлення енергії

ромашки5. Продовжуйте розширювати свою свідомість. До рівня країни, потім - світу. Потім пройдіть до космосу, всесвіту. Відчуйте себе невід'ємною і важливою часткою цієї величезної Всесвіту.

Побудьте в цьому стані, ваша свідомість розширено. Ніякі турботи, тривоги вас не відволікають, вони - мізерні на тлі величі Всесвіту. Потім повертайтеся в свою кімнату, в своє тіло.

Щоб сон був спокійним і дарував нові сили, допоможе медитація перед сном в режимі відео або аудіо. Підготовка до такої медитації - та ж, що описана раніше. Ось тільки нічого робити не доведеться - потрібно лише слухати медитацію онлайн, що абсолютно безкоштовно і дуже просто.

Будуть звучати музика і слова, ця медитація доповнена візуалізацією. Така медитація подарує вам міцний сон, який принесе відпочинок, здоров'я і прекрасний настрій! Медитуйте на здоров'я, і ​​пам'ятайте: ви самі творите себе! Автор: Василина Сєрова