Сьогодні: 03.05.2024

Як вибрати ім'я для хлопчика?

5392

хлопчикНаречення людини - це важливе і серйозне справа. До нього варто підходити відповідально, тому що ім'я впливає на характер і самоідентифікацію.

Будь-яке слово має свою історію, викликає асоціації та образи, а звуки впливають на емоції, від яких залежать наші дії. Таким чином, кожне слово має власну енергетику. Імена для хлопчиків повинні передавати силу, стійкість і інші риси, які будуть корисні в житті людини.

Різні культури закладали в свої слова крім конкретного сенсу ще й свою власну енергетику. Кожна культура відрізняється якимись яскравими особливостями, і найкращі риси закріплювалися в словах.

Російські імена найчастіше запозичені з грецької або римської культури, хоча зустрічаються і чисто слов'янські, татарські, мусульманські, українські та навіть англійські імена в силу багатонаціонального складу нашої Батьківщини. Іноземні імена часто вже не православні, тому не представлені в святцях.

Хлопчик в шапочціІноземні імена дозволяють легше асимілюватися в тих культурах, з яких вони прийшли. Це справедливо саме для тих випадків, коли не тільки коріння у імені іноземні, а й спостерігається рідкісне вживання його в рідних краях людини. Зарубіжні, зокрема європейські, імена, як правило, пов'язані з розвитком таких якостей, як елітарність, почуття власної гідності і тактовність.

Вибрати ім'я - непросте завдання: крім впливу культури, з якої воно сталося, слід орієнтуватися і на його поширеність, а також на батькові дитини. Популярні імена менше виділяють людини, виховують почуття спільності і включеності в деяку групу.

А ось рідкісні - навпаки, розвивають відчуття відособленості, унікальності і індивідуальність. По батькові ж не повинно дисонувати з ім'ям, милозвучні красиві поєднання сприяють гармонійному розвитку, спокійного характеру і розсудливості.

Значення слів, які використовувалися в давнину для наречення і перейшли в наше століття, зазвичай завжди є позитивними, хоча і акцентовані на певних рисах характеру або здібностях. У зв'язку з цим найбільшу важливість представляє милозвучність і відповідність внутрішньої суті людини.

Сутність же людини - це сукупність генетичних факторів і колективного несвідомого. Так як будь-яке слово має енергетику, то слово, яке ідентифікує людину все життя, має бути тотожним енергетиці самого людини.

Енергетика західних культур

Багато європейських і російські імена своїм походженням зобов'язані культурам Стародавньої Греції та Стародавнього Риму. Значення культури, з якої походить слово, дуже велике. Воно зберігає той інформаційний код, який був характерний для періоду розквіту цієї культури.

родинаСлово стає пов'язаним з певними рисами, властивими людям з того часу, і того місця, де його вперше почали використовувати. Отже, його енергія тісно пов'язана з енергією яка породила Кучму культури.

Російські імена грецького походження зазвичай наділяють власника яскравою емоційністю. Вони сприяють розвитку дослідницьких якостей, товариськості. Їх власники часто переходять від жвавості до меланхолії і задумі, а потім раптом знову стають дуже діяльні.

Олександром та Олексієм, Анатолієм та Андрієм, Аркадієм і Артемієм, Геннадієм і Георгієм, Григорієм і Денисом, Дмитром і Євгеном, Кирилом і Леонідом, Микитою і Миколою, Петром і Федором називають хлопчиків вже не одне століття в Росії, це найбільш популярний вибір. Рідкісні і гарні імена грецького походження для хлопчика:

  • Символізує воскресіння - Анастас.
  • Андроник, чиє значення «переможець мужів».
  • Аристарх - володар кращих.
  • Легендарний герой грецьких міфів - Ахілл.
  • Володар і пан Кир.
  • Клеомен - значення пов'язано з силою і славою.
  • Людина з левовим характером - Леандр.

Не менш популярними є російські імена римського походження. Незалежно від конкретного значення їх власники дисципліновані, волелюбні і енергійні. Найбільш популярні з них в Росії: Антон, Валентин, Валерій, Віктор, Віталій, Максим, Павло, Роман, Сергій. З даної групи можна виділити і незвичайні для нас імена: Август, Адріан, Гай, Герман, Домінік, Луцій, Марк, Патрік, Серж, Фелікс, Еміль, Юліан.

І хоча багато хто з них зовсім не використовуються в Росії, в Англії і США їх форми зустрічаються часто. До того ж багато американські й англійські імена включають і форми, близькі до наших. Наприклад, Олександр, Мікаель (Михайло), Ендрю (Андрій), Ентоні (Антон), Ніколас (Микола) - це інтернаціональні імена, що зустрічаються в різних країнах, лише вимова від кордону до кордону трохи змінюється.

Мама і малюкВ Англії хлопчиків часто називають: Джек, Олівер, Чарлі, Гаррі, Томас, Джеймс. Американські найпоширеніші імена: Джейкоб, Міхаель, Ітан, Олександр, Ентоні, Крістофер і Метью. Американські та англійські сучасні імена, як правило, не підлягають строгому регламенту, можна нарікати дитину будь-яким словом майже без обмежень.

Поки Англія була католицької, імена давалися з святцев, при цьому християнські варіанти змінювалися часом до невпізнання, і форми ставали незалежними іменами. Потім для наречення дитини використовували Старий і Новий Завіт, ближче до нашого часу їх стали винаходити самі.

Енергетика культур Сходу

Деякі російські імена мають своїм джерелом єврейські або слов'янські культури. Так, найпоширеніші російські імена єврейського походження: Веніамін, Гаврило, Давид, Іван, Матвій, Михайло, Сава, Семен, Яків і Ян. Єврейські імена для хлопчиків підходять відмінно і наділяють своїх власників глибокою вірою і приголомшливою живучістю, їх власники зазвичай консервативні, таємничі і дуже розумні.

Слов'янські, тобто за фактом споконвічно російські, належать людям, яких дуже часто кидає в різні боки. Слов'янські імена носять любителі свободи, які вчиняють незвичайні вчинки. Слов'янські імена зазвичай належать тим, хто поважає особистий простір і інтереси інших людей.

Багато чисто слов'янські слова були витіснені римським і грецьким впливом, тому слов'янські традиції, серед яких і іменування, спотворилися або зникли. Чоловіки, які носять слов'янські імена, горді і незалежні, до того ж часто схиляються до ідеалізму. Найвідоміші слов'янські чоловічі імена: Богдан, Венцеслав, Володимир, Владислав, В'ячеслав, Святослав, Станіслав, Ярослав.

Мусульманські і татарські культури

Вони внесли трохи в традиції наречення дітей в Росії. Мусульманські традиції і засади мають цілком певний енергетичний забарвлення, пов'язуючи мусульманські імена з силою, волею і стійкістю. До того ж майже все мусульманське суспільство має схильність до пристрасності і орієнтир в духовному самовдосконаленні. Деякі красиві чоловічі мусульманські імена (не всі з них визнають ісламські вчені):

  • Аділь, чиє значення «справедливий».
  • Айман, що означає «правильний».
  • Аман, значення пов'язане зі спокоєм і захистом.
  • Амір, від слова зі значенням переваги і відмінності від інших.
  • Асад - «лев».
  • Джасір - значення відображає сміливість і відвагу.

Це лише кілька прикладів, вони походять від слів, що зустрічаються в Корані. Ви можете заглянути на спеціалізований ресурс і подивитися все розмаїття слів, відповідних для наречення.

Сучасні татарські традиції дозволяють нарікати дитину вільно, тому вибір великий. Татарське суспільство багато запозичило у персів і арабів, тому татарські імена часто мають мусульманські, перські і тюркські корені. Татарські імена красиві і незвичайні, їх значення глибокі і енергетично сильні, ось деякі з них:

  • Айнур - «місячне світло».
  • Арслан або Руслан - «лев».
  • Ахун - «наставник».
  • Ільдар - «правитель».
  • Райнур - «світлий життєвий шлях».
  • Рустам - «велетень».
  • Тимур - «залізо».

Папа і синокПри цьому російські (Руслан) в цьому списку теж зустрічаються через те, що відбувалося злиття культур і зміна слів. Внаслідок того що багато хто з них запозичені з перської мови, то і татарське спадщина пов'язано з гідністю і благородством, які приписуються перської культури.

Українські підвалини дуже близькі російській культурі. У обох національностей давньоруські корені. Тому українські та російські традиції іменування дуже схожі. Українські чоловічі імена містять поряд з російськими європейські і православні: Назар, Данило, Микита, Богдан та інші. Багато з них мають ті ж витоки, що і російські, тому читаються дуже схоже, а ось рідкісні і незвичайні походять від закордонного впливу: Раміс, Лоаммій, Августин, Варфаламей, Галактіон, Дарій, Едуард.

Астрологія і слова

малюкКожному знаку зодіаку відповідають особливості впливу на того, хто народжений під цим знаком. У кожного знака зодіаку є своя енергетика. Так як у імені теж є своя енергетика, то їхній спільний вплив має бути гармонійним. Тому знаку зодіаку воно повинно енергетично підходити.

Наприклад, вогненному знаку буде відмінно йти ім'я енергійне і діяльну, але не підійде таке, в якому яскраво виражені: заперечення лідерства, ухилення від діяльності або схильність до меланхолії. Вибрати до знаку зодіаку підходить гарне чоловіче ім'я допоможе список, в якому враховуються їх здатності доповнювати один одного.

  • Овна підійдуть імена Олександр, Олексій, Андрій, Єгор і Володимир.
  • Тельцю - Анатолій, Антон, Артур, Вадим, Денис і Марк.
  • Близнюків найкраще назвати Геннадієм, Ігорем, Костянтином, Микитою або Сергієм.
  • Хлопчика, який народився під знаком Рака, для максимального розкриття здібностей нарікають Андрієм, Валентином, Василем, Іллею або Максимом.
  • Льва називають Олексієм, Антоном, Іллею, Кирилом або Марком.
  • Діви добре влаштуються в житті, будучи названими Віктором, Геннадієм, Глібом, Костянтином і Микитою.
  • Ваги варто назвати Артемом, Олексієм, Антоном, Костянтином або Олегом.
  • Скорпіона - Валерієм, Дмитром, Сергієм, Федором або Юрієм.
  • А Стрільців - Єгором, Максимом, Миколою, Юрієм або В'ячеславом.
  • Водолій добре проявить себе, будучи названим Андрієм, Віталієм, Володимиром, Євгеном або Геннадієм.
  • Риби ж максимально розкриються, якщо хлопчика зватимуть Антоном, Вадимом, Владиславом, Іллею, Микитою або Романом.

Звучання і іменини

Красиве звучання повного імені залежить від того, чи підходить до нього по батькові. Є кілька правил, які варто враховувати, щоб вибрати ім'я для хлопчика по батькові.

1. гарчати і тверді приголосні в батькові вимагають того, щоб їх уравновесило м'яке ім'я, і ​​навпаки.

2. Варто враховувати довжину слів: якщо одне коротке, то друге має бути довгим. Вони повинні доповнювати один одного.

3. Їх походження має бути обмежений однією культурою.

День ангела визначають православні святці, для католиків - католицькі. На жаль, якщо вибрати іноземне ім'я, православні святці можуть не включати святого з цим ім'ям. Церковні традиції в цьому випадку визначають закордонним іменах православні аналоги, так людина отримує святого покровителя. Православні аналоги підбираються не тільки за значенням, але і за звучанням. Наприклад, якщо вас кличуть Тимур, то при хрещенні використовують православне Тимофій.

Слова завжди впливали на наше життя, але саме ми визначаємо, як до них ставитися. Людина здатна повністю змінити вплив зірок, планет і букв на себе, якщо буде приділяти увагу цілеспрямованого формування своєї особистості і корисних для життя якостей в собі. Щастя і гармонія знаходяться шляхом роботи над собою і навколишнім світом. Головне - вірити в себе і мати орієнтир в житті. Автор: Катерина Волкова