Сьогодні: 22.12.2024

Таємниці імені Владислав

2171

чоловікЗначення імені Владислав зрозуміло носію будь-якого слов'янського мови без перекладу. Однак варто хоча б коротко пояснити його походження.

Дійсно, ім'я це має два слов'янських кореня - «слав» (слава) і «влад» (володіти). Але, наприклад, Вікіпедія веде походження слова «Владислав» з польської мови, де воно звучало як «Володислав». Для поляків, в свою чергу, ім'я Владислав мало походження з Чехії. Перекладається ім'я зі старослов'янської як «володіє славою», правда, іноді перекладається з польського як «славний правитель» або «гідний правитель».

Деякі історики імен походять імені і зовсім з німецької мови, вважаючи його «калькою», тобто дослівним перекладом німецького «Вальдемар». Це ім'я також складається з двох коренів, які переводяться як «цар» або «пан» і «знаменитий» або «славний».

Хлопчика, названого Владиславом, зменшувально-пестливо можуть називати Вадей або Славою, Владиком або тур. Дуже популярно скорочене ім'я Влад, яке в деяких випадках може бути і самостійним.

У російській мові ім'я добре поєднується з різними батькові, але є і виключення - якщо тата звати Ростиславом або Мстиславом, то таке поєднання імені та по батькові буде дуже складно вимовляти. Набагато більше до нього підходять по батькові, утворені від коротких імен - Олегович, Ігорович, Петрович.

Врівноваженість і відповідальність

Що означає ім'я Владислав не тільки для його власника, а й для оточуючих його людей? Чого чекати від хлопчика і дорослого чоловіка в спілкуванні, у ставленні до справ, в сімейному аспекті? Щоб зрозуміти це, подивимося на наступні моменти:

  • Чим визначається характер дитини, підлітка, дорослого?
  • Як це впливає на вибір життєвої стежки?
  • Яка сумісність Владислава з жіночими іменами?
  • Коли святкувати іменини?

Діти граютьЗначення імені Владислав для того, як формується його характер, виявляється дуже важливим з самого дитинства. Хлопчика відрізняє сильна прихильність до мами, разом з тим він росте цілком самостійною дитиною і не намагається «триматися за мамкіну спідницю». Швидше, ставлення дитини до матері може бути ніжною шанобливістю і величезною повагою.

Велике значення для Владислава в дитинстві має творче начало - маленький Владик любить малювати, читати, запам'ятовує вірші, непогано співає. Відкритий характер дозволяє легко спілкуватися з ним не тільки старшим членам сім'ї, а й одноліткам. Владя - хороший друг, який завжди прийде на допомогу товаришеві, і друзі дуже цінують його добре до них ставлення.

Наполегливий і працьовитий характер працюють на те, що в школі Славік вчиться добре, але він зовсім не «зубрилка» - запам'ятовувати і засвоювати інформацію йому допомагає не багаторазове повторення, а розвинений розум і жива уява. Цінують цю дитину не тільки шкільні викладачі, а й однокласниці - адже він тактовний і вихований.

У підлітковому і юнацькому віці характер Владислава стає ще більш самостійним і незалежним. І якщо Владик попросив про допомогу, значить, вона йому дійсно дуже потрібна.

Чоловік з книгоюУ міру дорослішання характер Владислава стає вельми амбітним - і доля підкидає йому завдання відповідного рівня. Він любить, коли до його думок і досягнень прикута загальна увага. Великих висот у кар'єрі досягає за допомогою виключно чесних методів.

Він завжди ставить собі дуже високу планку - доля і кар'єра його складаються сприятливо, коли у нього є можливість вирішувати складні завдання. З Владов виходять хороші керівники практично в будь-якій сфері. Але при цьому мало хто буде знати, що у Влада на душі, - він рідко ділиться своїми переживаннями, і то тільки з найближчими, і це право потрібно ще заслужити.

Тяга до прекрасного

Ім'я Владислав дає своєму власникові особливе ставлення до представниць прекрасної статі. Його тактовну і витончену натуру жінки з жорстким характером і чоловічим світоглядом не здатні залучити. У Влада, навпаки, хороша сумісність з дівчатами крихкими і ніжними, по відношенню до яких потрібно проявляти даний чоловіча поведінка - оберігати і захищати.

закоханіВелике значення для Владислава має відсутність шкідливих звичок у його обраниці. І якщо доля зводить його з «тієї самої», він залишається їй вірний все життя. Як же зрозуміти, яка сумісність Влада з володарками різних жіночих імен, хто з них - його доля, а від кого чоловікові варто триматися подалі?

Знавці імен пишуть, що у Владислава висока сумісність з Алісою або Інгою, а не варто йому заводити стосунки з Вікторією або Лолітою. Однак ці імена зустрічаються не так часто. А якщо взяти, наприклад, такі популярні жіночі імена, як Анастасія або Юлія, як бути з ними?

Рекомендуємо: Як побудувати стосунки з чоловіком?

Влад і Юлія - ​​цілком підходяща пара, у них хороша сумісність, і це ніби про них була придумана прислів'я про милих, які тільки тішаться, коли сваряться. Вони можуть «випустити пар», з'ясувати стосунки і через п'ять хвилин вже обніматися і мило посміхатися один одному. Юлія і Владислав дуже рідко всерйоз зляться один на одного, а складні проблеми вирішують пліч-о-пліч.

кільцяПідходять Владислав і Анастасія - іншого порядку. Вона заснована на тому, що Настенька може виявитися саме тією принцесою, яку потрібно охороняти і захищати. Якщо Влад закохався в дівчину на ім'я Анастасія, він буде оберігати і балувати її, але зловживати цим не варто - сумісність цієї пари має свої межі.

До весілля Владислав може крутити не один роман, навіть одночасно, але ось з набранням законної дружини розсудливим. Зраду вважає чимось настільки негідним, що навряд чи піде на неї навіть при сприятливій можливості.

При хрещенні в православ'ї дитина може бути названий Владиславом - за церковним календарем іменини його припадають на 7 жовтня. У православ'ї цей день як день пам'яті святого сербського короля. Якщо ж батьки хочуть дати синові повне світське ім'я Влад, то при хрещенні він все одно буде названий Владиславом. Автор: Ольга Іноземцева