Ми хочемо поділитися з вами перекладом статті Білла Рідлера про те, як вибратися з боргів (насправді стаття набагато глибше, ніж може здатися після першого читання).
Як вибратися з боргів?
Я багато разів чув, як люди говорять про те, що їх фінансова мета: «вибратися з боргів». Я не вважаю, що це гідна мета. Бути «в боргах» означає, що Вам потрібен хтось, який фінансує здійснення Ваших бажань.
Що Ви дійсно маєте на увазі, коли говорите, що хочете «вибратися з боргів»?
Я помітив, що деякі люди дійсно просять про те, щоб їх звільнили від необхідності виплачувати борги. Це як якщо б вони сказали: «я хочу НЕ ПЛАТИТИ за зроблені мною борги».
Таким чином, кажучи, що Ви хочете позбутися від боргів, Ви обираєте шлях, який полягає в тому, щоб просто порушити взяті на себе раніше зобов'язання та угоди.
Замість того, щоб зосередитися на «позбавлення від боргів», пропоную Вам запитати себе, чи достатньо у Вас коштів для здійснення своєї мрії? Чи можете Ви дозволити собі робити те, що дозволило б Вам виразити себе в повній мірі?
Складіть список і розклад тих речей і справ, які Ви хотіли б зробити як свій внесок у Всесвіт і як вираз самого себе. Порахуйте, скільки грошей Вам на це буде потрібно, і використовуйте цю суму в якості фінансової мети. Далі слід з'ясувати, як Ви досягнете цієї мети.
Професійні фінансисти жартома говорять про неквалифицированном клієнта: «його фінансовий план - виграти в лотерею». Переконайтеся в тому, що ваш план більш реальний.
Запитайте себе: «що хочуть люди? Як я можу дати їм це, займаючись улюбленою справою? Що я можу робити, щоб бути більш цінним для них (і грошово оплачуваних, затребуваним)? »
Часто люди не замислюються про те, як підвищити власну ціну. Замість цього вони думають про те, як отримати більше за менші гроші. «Як отримати найбільшу знижку? Де взяти те, що мені потрібно безкоштовно? Як знайти того, хто дасть мені це? »І іноді навіть« Як мені вкрасти це? ».
Причина, по якій вони так одержимі і керовані думкою «отримати щось, не віддаючи нічого», можливо, пов'язана з неправильним дитячим розумінням значення слова «любов». Коли мама, тато чи хтось інший давали їм все, що вони хотіли, то вони відчували себе захищеними, бажаними і важливими.
З цього досвіду вони зрозуміли, що коли їх люблять, то дають безоплатно можна отримувати, не даючи взамін нічого.
В результаті вони створюють борги, і це стає нескінченним процесом перевірки того, наскільки їх люблять. Таке розуміння також може привести їх до недооцінювання власної значущості, нерозуміння того, наскільки цінними вони можуть бути, що перешкоджає розкриттю їх потенціалу, розвитку власних навичок.
Вони втрачають можливість оцінити той факт, що отримувати результати приємніше, коли сам щось віддаєш або робиш для інших, ніж просто отримати бажане, не докладаючи зусиль.
Ви маєте повне право насолоджуватися життям, виражати себе і робити те, що Вам подобається робити. Ви можете це зробити, коли зумієте побачити, як поєднати те, що ви любите робити, з тим, чого потребують інші. Запитайте себе: «Як я можу витратити свій час сьогодні з найбільшою цінністю?».
Потім знайдіть когось, кому потрібні ваші послуги або товари, і реалізуйте їх, організуйте продаж.
Якщо у Вас є сумніви, що такий спосіб працює, то ось Вам приклад з життя. Це було на наших навчальних курсах. Всі студенти були розділені на групи по 6 чоловік, щоб вчитися працювати і заробляти як одна команда.
В останній день курсу вони отримали завдання: за 6 годин продемонструвати отримані знання на практиці. Вони повинні були піти і заробити, продаючи свої послуги. За 6 годин одна з команд змогла заробити 21 000 $ доларів.
При складанні планів на Новий Рік подумайте про те, як підвищити свою вартість в майбутньому році. Ви побачите, що це буде набагато ефективніше, ніж бажання «звільнитися від боргів».
Білл Рідлер був одним з геніїв минулого століття. Він створив тренінги, на яких до цих пір навчаються тисячі чоловік щомісяця. Поліпшив життя мільйонів людей по всьому світу. І залишив після себе величезну спадщину - досвід і знання, які надзвичайно цінні.
Автор - Білл Рідлер (засновник GRC- Центри Взаємовідносин)
Переклад і редакція статті Анни Уділова
джерело selfgrowth.com