Сьогодні: 27.04.2024

Як залучити успіх і удачу в своє життя

436

Ці 7 базових принципів, які дозволять вам привернути удачу в своє життя і допоможуть успішно подолати планку в 100-300 тис. Рублів.

З чого почати?

1. «Закон фокуса». Нам важливо фокусуватися: чому ви приділяєте свого часу, увагу, то у вашому житті і росте. Ми приділяємо увагу проблемам - ростуть проблеми, приділяємо увагу позитиву - відповідно, ми всередині себе будуємо високу самооцінку, позитивне ставлення до світу.

Якщо приділяємо увагу кризі, тобто ЗМІ, різних новин, в яких йде один негатив, ми виховуємо в собі страх, і цей страх часто не дає нам спокою, через нього ми не діємо.

Я думаю, багато чули і читали історії про великих людей сучасності, які просто цілеспрямовано вимикали телевізор, прибирали його зі свого вжитку і фокусувалися на тому, що вони хотіли б розвинути в своєму житті, в своїх навичках, в своїй особистості.

Наполеон Хілл, коли захотів досягти фінансового благополуччя, дізнатися закони фінансового благополуччя, відразу розпрощався з телевізором, з цими негативними новинами.

І я точно знаю, що кожен з вас з задоволенням дивиться хороші новини, якісь культурні програми, програми про подорожі, якісь романтичні фільми.

Таким чином, якщо ми свій фокус направляємо на гроші, то з ними все стає зрозуміліше, починає з'являтися ясність.

Найперший і головний бар'єр для багатьох - це те, що вони грошей не приділяють ніякої уваги, не фокусуються на них, не бачать ці потоки, не відслідковують їх взагалі.

2. «Закон статистики» і аналізу своїх дій, без цього дуже складно зрозуміти, що спрацювало і як це сталося.

Якщо ми не аналізуємо ті успіхи, які у нас відбулися, не намагаємося зрозуміти, чому раптом несподівано ми заробили стільки грошей або що ми зробили такого, як привернули це в своє життя і як можемо це повторити, ми не будемо рухатися далі.

Важливо задавати собі такі питання, вони проясняють ситуацію. Статистика - це як би введення, облік тих потоків, які приходять у ваше життя, це їх фіксування. А далі ви аналізуєте, що саме ви для цього зробили і що ще можете зробити.

Коли ви задаєте собі питання: «Яку я можу принести користь?» Або «Що я можу зробити цінного?», Спрямовані на розвиток, вони налаштовують фокус на потрібну хвилю, допомагають привернути до себе гроші.

Одне з іншим дуже добре взаємодіє. Питання: «У чому я можу бути корисний іншим?» Завжди знімає напругу, наприклад, коли не вистачає грошей. Він ніби перемикає нас на корисність, він дає нам більше сил, розслабленості, більше зв'язку з іншими, більше впевненості, ну, і відповідно, більше сил.

3. «Закон ризику ». Він дуже просто звучить: «Роби і ризикуй» - але на практиці чомусь завжди ми всі знаємо, що треба робити, що треба ризикувати, але чомусь цього не відбувається.

Ми ще любимо поспілкуватися на тему «якби у мене було це і то, я б зміг би це зробити» або «я зараз таку ідею придумав, через місяць вона реалізується», але місяць проходить і чомусь нічого не відбувається.

Ми дуже часто насолоджуємося видимим кількістю можливостей. Придумуємо якісь проекти, збираємося щось зробити, намагаємося, але не робимо. І, найголовніше, дійсно потрібно робити кожен день по маленькому кроці, але системно, а добавка «ризикуй» означає, що часто треба робити трохи більше, ніж це здається можливим.

Є й інші езотеричні способи залучення грошей і удачі в свій будинок. Але ні в якому разі не покладайтеся на них на 100%!

Висновок - важливі поради

Мені дуже сподобалася історія про молоду людину, яка влаштовувався на роботу. Він поставив для себе високу планку, і коли він прийшов на співбесіду, йому сказали, що потрібно відмінне знання англійської мови, а у нього знання було на рівні школи.

Але він сказав, що у нього все з мовою в порядку, його взяли на роботу і він за якийсь місяць напрацював ці навички і впорався, і отримав чудову посаду, а також розвинув кар'єру.

Мене тоді це прямо зачепило: як він міг так нахабно заявити, що знає досконало англійську мову? Але у кожного з нас, напевно, є такі приклади, коли людина йде і ризикує, заявляє про себе щось більше, і це правило для життя дуже важливе. Таких історій досить багато і на них потрібно орієнтуватися.

Коли ми ставимо собі якусь маленьку цінність, нас розглядають під мікроскопом, випитують «хто ти, комашка», а коли ми ставимо себе високо, то до нас ставляться з великою повагою.

Потрібно весь час діяти, причому робити завжди трохи більше, ніж нам здається безпечним. Не варто боятися складнощів, адже саме вони дозволяють нам набути досвіду.

Ірина Уділова