Ніж - кожному звичний предмет, але не всі знають, яку він має містичну силу.
Це символ сили і влади, він може бути як оберегом і захисним талісманом, так і залучити конфлікти і нещастя.
Недарма цей предмет використовували в містичних ритуалах і культах, в магію і чаклунство. З ним потрібно звертатися правильно і шанобливо, знати відповідні стародавні забобони і традиції. І дотримуватися їх, щоб в будинку був мир, а біди і зло обходили стороною.
різні повір'я
Найпоширеніше - це впав ніж. Але це далеко не все, що з цим предметом може статися! З ним пов'язані не тільки забобони традиційні і багатьом відомі, але і більш рідкісні.
Скажімо, цей прилад не тільки іноді падає на підлогу, його можна випадково зламати, втратити, знайти, дарувати або отримати в дар, і так далі. Що варто про це знати?
1. Багато хто знає, до чого падає ножик зі столу на підлогу. Як відомо, це до візиту людини в будинок, причому - чоловічої статі.
2. Якщо прилад впав і вдарився при цьому об підлогу рукояттю, значить, до вас йде близька людина, якого ви добре знаєте. Цей чоловік вам приємний, не має ніякого негативу по відношенню до вас, і візит, швидше за все, буде приємним.
3. Якщо прилад впав і ліг на підлогу вістрям в вашу сторону, будьте на чеку - йде до вас гість несе в собі якісь приховані недобрі мотиви, він йде не з добром. Зустріч не буде приємною для вас, і може обернутися конфліктом.
Якщо хочете позбутися від необхідності зустрічати вдома таку людину, підійміть прилад і постукайте його ручкою по краю столу, і скажіть тихенько «сиди вдома», тоді ніхто не прийде.
4. Якщо цей предмет впав вістрям в іншу сторону, нічого поганого візит чоловіки не віщує - просто якогось знайомого чоловікові хочеться з вами побачитися.
5. Якщо ж ножик впав і встромився в підлогу, до вас йде незнайомець. З хорошими або недобрими намірами - невідомо, так що, якщо не хочете несподіванок, постукайте по столу держаком.
6. Недобре, коли ножик ламається - це неприємно саме по собі, але ще і погана прикмета, яка може передвіщати невдачі. Але є спосіб уникнути бід.
Якщо прилад зламався, не потрібно його намагатися полагодити, навіть якщо зламався ваш улюблений предмет. Його потрібно викинути, і при цьому сказати змова: «Ніж ламається, мене горе не стосується».
7. Якщо прилад почав іржавіти, це означає, вам варто звернути увагу на своє здоров'я - ймовірно, воно почало погіршуватися.
8. Якщо раптом помилково в ресторані або в гостях вам попалося замість одного приладу два ножа, значить, ви будете в шлюбі двічі - так говорить прикмета.
9. Втратити цей предмет - може, і прикро, але не страшно. Це хороша прикмета, ви позбудетеся від якогось зла.
Корисні знання
Є традиції, які допоможуть уникнути неприємних сварок, конфліктів в сім'ї і невдач. Ніж - предмет важливий, з яким потрібно звертатися правильно.
Наприклад, якщо вам довелося знайти ніж - не беріть його! Прикмета погана, але лише в тому випадку, якщо знахідку підібрати. Так ви викличете біди і невдачі, так що, якщо вдалося знайти навіть дуже красивий ніж - утримайтеся, і пройдіть повз.
- Багато хто знає, що ніж не можна дарувати - чому так? Тому що він гострий, і його лезо зруйнує дружбу, такий подарунок може призвести до конфлікту. Але чому б не схитрувати? Раз не можна дарувати, можна купити - за символічні п'ять копійок. Такий подарунок біди не принесе.
- Не можна залишати його на столі - є повір'я, що будуть в родині сварки.
Рекомендуємо: Прикмета: розбити дзеркало
- Ще можна на столі залишати в схрещених вигляді ножі, або ніж з виделкою - це також до конфліктів.
- Відомо, що не можна на столі крутити ніж, або грати з ним - це накличе в будинок біду.
- Є з вістря не можна - це і прикмета погана, та й порізатися можна.
Прикмети допоможуть уникнути неприємних сюрпризів. Добре просто знати, до чого веде подарунок ножа, що буде, якщо його залишати на столі, знайти або втратити, упустити або зламати, чому небажано з вістря є і не можна просто так дарувати - ці знання допоможуть в житті, і зроблять долю щасливішим.
Користуйтеся прикметами з розумом і без фанатизму - і нехай кожен подарунок долі буде тільки бажаним, а сюрпризи в житті - найприємнішими. Автор: Василина Сєрова