Сьогодні: 20.04.2024

Що значить, якщо зупинився годинник? прикмети

977

Прикмета зупинився годинникГодинники - винахід давнє і вкрай корисне.

Важко уявити, як би ми, сучасні, вічно поспішають кудись і все встигають люди, обходилися без годинника. Вони є в кожному приміщенні, від елітного офісної будівлі або палацу до бідної лавки. Майже на кожній руці красуються годинник - від золотих і дорогих до простеньких, електронних.

Це звична і потрібна річ, але не кожен знає, що годинник - не просто потрібний аксесуар або модна прикраса. Вони ще й несуть містичний сенс.

З годинником пов'язана маса прикмет і забобонів, езотерики запевняють, що цей предмет може навіть міняти долю і впливати на карму. Якщо знати, як правильно їх носити, одягати, на якій руці і як ними користуватися, що варто робити з цією штучкою, а що не можна або небажано - можна значно впливати на власне життя.

Кожна прикмета, пов'язана з годинником, має давні витоки і таємний сенс. Знайти або втратити годинник, розбити або зламати, якщо вони зупинилися або зламалися, дарувати, отримувати в дар - все це не прості побутові дії і випадковості. Вони мають прихований містичний сенс.

непростий предмет

Прикмета дарувати годинникЩо робити, якщо часові стрілочки раптом зупинилися? Якщо годинник розбилися або вам довелося несподівано знайти їх? Чи правда, що дарувати годинники - нещаслива прикмета, і такий подарунок може накликати біди?

Як бути, якщо подарунок вже піднесли - не викидати ж подарований годинник! Питань багато, і не варто робити безкомпромісні висновки, поки ви не дізнаєтеся достовірні і розумні відповіді.

1. Поширена прикмета свідчить, що не можна дарувати годинник. Чому? Тому лише, що гострі стрілки мають агресивну енергетику.

З тієї ж причини езотерики не рекомендують дарувати ножі, голки та інші гострі предмети - це може накликати невдачі. Крім того, прикмета попереджає - можлива розлука і розрив відносин між дарувальником і одержувачем подарунка.

Якщо ж годинник вам таки подарували, є простий і багатьом звичний ритуал - як би «викупити» подарунок, тобто дати дарувальнику символічну суму грошей, хоч п'ять копійок. Таким чином подарунок не принесе шкоди, і дарувати красиві годинник можна зі спокійною душею.

Прикмета розбилися годинник2. Настінний годинник - особливо містичний предмет. Вони можуть висіти мирно і непоказно на стіні довгі роки, але раптом впасти зовсім без причини. Це нехороша прикмета - кажуть в такому випадку, що це до біди.

Але не слід переживати - це лише натяк, нагадування, що час безповоротно і невпинно йде, і якщо нічого самим не змінювати, то можна буде шкодувати пізніше. Можливо, цей знак натякає - бережіть і цінуєте час, не втрачайте його даремно і живіть більш усвідомлено.

3. Якщо годинник розбилися - їх не можна зберігати вдома. Розбиті годинник слід тут же починають або викинути - так ви нейтралізуєте негативний вплив.

Якщо ж розбилися годинник, які отримані в подарунок - ймовірно, це натяк, що та людина, яка зробила цей подарунок, змінив думку про вас, ймовірно в гіршу сторону.

4. Якщо стрілочки раптово зупинилися - це не страшна прикмета, як виявляється. Насправді, це може бути натяком на те, що час прагне вперед і зовсім не чекає нас. Варто просто подумати, чи правильно ви розподіляєте і витрачаєте дорогоцінні хвилини життя, не витрачаєте чи час даремно, на непотрібні або навіть недобрі речі.

Коли зупинилися стрілки - зупиніться і ви, задумайтеся про життя, це буде не зайвим. Неважко знайти вільну хвилину і подумати про свій життєвий ритм, про спосіб власного життя.

Після цього незайвим буде скласти план на майбутнє, визначитися з пріоритетами, запланувати те, що давно хотілося зробити - і знову завести годинник, який зупинився - якщо треба, поміняти батарейку або полагодити. Нехай і для вас це буде новий етап активних дій.

Прикмета годинник в подарунок5. Втрата годин за повір'ям нічого страшного не обіцяє. Прикмети говорять, що це може бути символом втрати старого і початку нового життєвого етапу, деяких змін.

Боятися тут абсолютно нічого - справді, доля вміє дарувати приємні сюрпризи, які починаються з змін або навіть втрат. Варто поставитися до цього мудро і спокійно.

Відпустіть втрату і не шкодуйте про неї, це всього лише річ - нехай це навчить вас більше цінувати час, не втрачати його даремно. Придбайте новий годинник і витрачайте своє життєве час розумно, цінуєте його.

Рекомендуємо: До чого сняться годинник?

6. Дуже хороший знак - знайти годинник. Забобони свідчать, що це на щастя і подарунків долі - в такі хороші повір'я приємно вірити всією душею, крім того, чим сильніше внутрішня переконаність, тим більше шансів на виконання надій!

Але інша справа - як вчинити зі знахідкою. Якщо вам пощастило знайти годинник, це гарне повір'я, проте підбирати і носити чужу річ буває ризиковано - вони несуть енергію іншої людини і можуть перенести на вас його хвороби і проблеми.

Що значить, якщо зупинився годинник?Варто бути обережнішим - краще за все не полінуватися, освятити знахідку святою водою, потримати над полум'ям запаленого церковної свічки. Цей ритуал очистить предмет від старої енергетики, і годинник, які вам пощастило знайти, можна носити.

Крім того, варто самостійно завести їх, а якщо вони електронні, поміняти батарейки і самим виставити правильний час. Після таких ритуальних дій будьте впевнені - вам буде супроводжувати небачена раніше удача, а мрії почнуть збуватися.

7. Дуже поширена і улюблена багатьма прикмета пов'язана з цифрами на електронному циферблаті. Кажуть, що якщо ви поглянули на циферблат, а там - однакові числа і цифри, це до великого щастя і здійснення мрій.

Варто згадати заповітне бажання, поки циферки не встигли змінитися! Звичайно, це лише забобони, але хто знає - може, бажання здійсниться?

Слід ставитися до давнім повір'ям мудро, розумно, але з повагою. Зрештою, вони не виникли на порожньому місці і недарма збереглися, дійшовши до нас в незмінному вигляді - мабуть, більшість з них дійсно діють і мають магічний вплив на долю.

Вірте в краще, то не будьте занадто фанатичні і не кидайтеся в крайнощі. Пам'ятайте, що долю творите тільки ви самі - і нехай збуваються тільки найкращі прикмети! Автор: Василина Сєрова