Сьогодні: 30.04.2024

Як жити з чоловіком мирно і без конфліктів?

347

Як налагодити відносини з чоловіком після сварки?Сварки завжди будуть присутні навіть в самих ідеальних сім'ях. Однак сам конфлікт, його завершення і подальше примирення проходять за індивідуальним сценарієм.

І від «правильності» розвитку всіх етапів залежить благополуччя або провал відносин. Гнівно кричати і кидатися докорами набагато простіше, ніж зрозуміти, як налагодити стосунки з чоловіком після сварки, щоб не залишилося негативного відбитку у нього в душі.

Тому корисно пам'ятати, що найкращим конфліктом можна назвати той, який не був допущений. Для цього треба розібратися в характері сварок у відносинах.

Коли виникають сварки?

Всі відносини схильні до різних кризових періодів, де їх результат залежить від особистісних рис подружжя і їх конфліктності. Міцний шлюб передбачає наявність обопільного бажання в процесі створення сім'ї і відсутність розладів по дрібницях.

Перші «дзвіночки» дають про себе знати в букетно-цукерковий період, коли хтось із пари більш вимогливий, а інший воліє поступитися. Але не завжди буде саме так, адже у будь-якого терпіння є своя чаша - і хто знає, коли вона переповниться.

Рекомендуємо: Як перестати сваритися з чоловіком?

Сварки перед весіллямЗагострення в стосунках настає ще до шлюбу в період підготовки до церемонії одруження. Сварки перед весіллям виникають не стільки з вагомих причин, скільки з-за атмосфери нервозності і роздратування.

Що цілком зрозуміло. Часу обмаль, а ще стільки потрібно встигнути, щоб довгоочікуване свято пройшло без неприємних моментів.

Далі слід притирання, тому психологи позначають кризовими 1, 3 і 7 років подружнього життя. Спалахів розбрату можна уникнути, якщо в розмові віддавати перевагу спокійному тоні, а претензії висловлювати у формі побажань.

А при виникненні конфлікту важливо пам'ятати, що його фіналом обов'язково повинно стати взаємне примирення. Решта образи і недомовленість через час з новою силою виплеснуться знову, але в більш критичному стані.

дипломатичне рішення

Необхідно навчитися бачити суть проблеми і вміти виявити причину сварки з чоловіком. Залежно від зроблених висновків спробувати виправити ситуацію:

  • Якщо сварка сталася через дрібницю, краще обговорити відносини, не вникаючи в предмет спору. Можна взагалі не вдаватися до серйозних дій для налагодження відносин, оскільки «пар» випущений, і запанує мир сам собою. Можливо, подружжя відчувають втому від суспільства один одного, а коротку перерву поверне все на свої місця.
  • Серйозний привід вимагає швидких дій і вагомих аргументів. Важливо вирішити, хто і чим готовий пожертвувати заради припинення воєнних дій, який урок слід винести, щоб сварки у відносинах виникали якомога рідше.
Рекомендуємо: Як перестати сваритися з коханим?
  • В засмучених почуттях бажано не відновлювати спілкування, адже гнів є не самим хорошим порадником. Не варто зопалу парирувати в суперечці, згадуючи маму або друзів чоловіка - не можна бити в уразливі місця. Подібна поведінка сприйметься не інакше як підла зрада - колись чоловік довірив найпотаємніше, а зараз нахабно користуються його хвилинною слабкістю.
  • Перед тим, як налагоджувати відносини з чоловіком після сварки, перейдіть подумки свої дії і слова під час конфлікту, щоб знати, як краще вибачитися.

Не рекомендується намагатися розвинути в дружині почуття провини або для примирення використовувати загрозу розриву відносин: «Не хочеш миритися - давай розлучатися!». Швидше за все, чоловік збере речі і справді піде.

Чого робити не можна

Всі благі наміри напевно розіб'ються об стіну нерозуміння і байдужості, якщо діяти неправильно:

  1. Ультиматуми приведуть до зворотного ефекту, тому категоричність бажано залишити при собі.
  2. Сльози в якості маніпуляцій доречно виглядають на екрані телевізора в черговий «мильній опері». В реальності істерики лише відштовхнуть партнера і викличуть здивування.
  3. Часті сварки в стосунках виникають і на етапі «мирних переговорів», якщо хтось продовжує наполегливо цитувати образливі фрази. Замість цього можна підкреслити, що деякі слова викликають біль, але в цілому точка зору партнера зрозуміла.
Рекомендуємо: Як відновити відносини і довіру в сім'ї?

А скріпити перемир'я бажано взаємними поступками і компромісом, навіть якщо висуваються не цілком прийнятні умови.

Світ після затяжного мовчання

Бойкот найчастіше практикується в дитячому віці, а й дорослі люди здатні тижнями не розмовляти. Воліють почати мовчанку жінки, а якщо чоловік відповідає взаємністю, не знають, як з гідністю вийти з положення.

Не потрібно соромитися зробити крок назустріч заради щасливого спільного майбутнього. Але в подальшому краще утриматися від ігнорування чоловіка.

Деякі чоловіки не витримують гнітючої тиші і йдуть на поступки, погоджуючись на всі умови. Однак не варто розслаблятися, адже подібне приниження і образа запам'ятовується надовго.

Тому рідкісний чоловік відмовиться від відповідного реваншу. Це призведе до того, що проблема «сварки в родині - що робити?» Ніколи не покине пару.

  The YouTube ID of HnqxSYD09O4list is invalid.

Розбіжності у відносинах між чоловіком і дружиною вважаються нормою. Якщо подружжя готові прийняти протилежну точку зору і намагаються зрозуміти свою половинку.

Тоді єдність жіночого і чоловічого світогляду стає заповітним ключиком до вирішення проблеми, що дозволить відкрити двері в довге і щасливе сімейне життя.

Автор: Ірина Орел