Сьогодні: 04.12.2024

Як змінити чоловіка (чоловіка)?

465

Часто ми (жінки) думаємо про те, як змінити свого чоловіка. Але скільки зусиль ми докладаємо, щоб «примусити» свого чоловіка вести себе так, як потрібно нам? Ми пояснюємо, переконуємо, доводимо і навіть маніпулюємо і тиснемо! А іноді і зовсім мстимося і шантажуємо.

І що отримуємо в результаті? У кращому випадку, на короткий час щось «зі скрипом» змінюється, а потім все повертається в колишнє русло. І, ось знову, ми відчуваємо себе нелюбимими, нещасливими, і звинувачуємо партнера в відстороненості і байдужості.

Важко все життя сподіватися, що інша людина зміниться.

На початку відносин надія, що він зміниться, ще жевріє. Здається, що якщо ще трохи почекати, то партнер нарешті все зрозуміє і почне поводитися «як треба». Але роки минають, а сварки і конфлікти повторюються, як зіпсована платівка. Біль і незадоволеність стають звичними, і бачиться тільки один вихід - поміняти чоловіка.

Але найбільше розчарування настає тоді, коли в нових відносинах починається все те ж саме, що і в старих! Ось це і справді біда. Глухий кут. «Всі вони однакові, егоїсти і ...» Висновок знайомий, але зовсім непотрібний. На мрії «гармонійні відносини в парі» ставиться величезний чорний хрест.

Відчай і усвідомлення свого безсилля точно не дозволить жити нам щасливим і наповненим життям. Де ж вихід? І чи є він? Звичайно ж, є!

Все починає змінюватися, коли ми «заглядаємо в себе»

Все починає змінюватися, коли ми «заглядаємо в себе» (а не звинувачуємо чоловіка), досліджуємо свої підсвідомі установки, усвідомлюємо свої помилкові дії. Починається з простого дії: у всіх фразах починає звучати не «ось він ...», а «як Я ...»

Колись, в далекому минулому, ми навчилися виживати, закриваючи і ховаючи свої «рани» за різними компенсаціями і стратегіями.

  • Компенсація - це захисний механізм психіки, що полягає в несвідомої спробі подолання реальних і уявних недоліків.
  • Стратегія - це ваша «особиста логіка», переконання, ніж ви підсвідомо керуєтеся, щоб отримувати бажане.

Наприклад, багато хто з нас вирішили в дитинстві, що «я дурний» або «я слабка», «непотрібна» або «нелюба». Щоб продовжувати жити і відчувати себе нормальними, ми придумали, яким чином «заховати» ці сторони, як захистити себе або компенсувати неповноцінність.

І ось ми старанно вчимося доводити свою «розумність», робимо все зі стану «я сама, я сильна», намагаємося бути всім потрібними і приємними. І це, в цілому, непогано!

Багато корисні вміння розвиваються завдяки таким «компенсацій». Тільки ми часто дуже напружені і сильно втомлюємося від цього. Ми так прагнемо бути ідеальними, що не залишається сил для радості, і здається, що «того, що я роблю, все одно не достатньо».

Крім цього, незадоволене бажання відчувати себе коханими, значущими і повноцінними, змушує нас придумувати стратегії для отримання бажаного. І ось ми старанно «заробляємо» схвалення або граємо роль «жертви», показуємо свою перевагу або «рятуємо» інших.

Відносини з-за всього цього так і не стають близькими і люблячими.

Тому що ми свідомо чи несвідомо хочемо, щоб наш партнер своїми діями «закрив» наші «рани». Ми вимагаємо певної поведінки, щоб він компенсував нашу неповноцінність і дав те, чого нам не вистачає.

Це призводить лише до руйнування відносин, так як у іншого теж є «рани» і очікування, що хтось зцілить їх. Як змінити себе?

Для того, щоб перервати старі стереотипи і почати діяти по-новому, досить три простих прийому:

  1. Засумніватися в негативних думках про себе: «хіба я дурна? В цілому я досить розумна людина, хоча іноді і буваю дурною ». «Хіба це правда, що я не гідна любові? Навряд чи це так. Я чудова жінка, яку можна любити ».
  2. Почати спостерігати і досліджувати з м'якістю і любов'ю свої компенсації і стратегії, поступово зцілюючи давні «рани». Наприклад: «Зараз я так поспішаю приготувати вечерю, метушуся ... Так я намагаюся заробити схвалення?» Або: «Доводячи зараз свою правоту, я так напружуюся, щоб« сховати »думка про себе, що я буваю дурною?»
  3. Прагнути побачити у вчинках партнера, які раніше хотілося переробити, іншу сторону. Це самий чарівний інструмент! Якщо ви навчитеся «розгортати» свою свідомість на позитивне бачення, виявиться, що нічого і не потрібно міняти! Наприклад, замість невдоволення побачити щирість, а за звичайними вчинками побачити турботу і любов.

Бажаємо вам радості на цьому творчому шляху!

Часто найважчі ситуації легко і просто вирішуються разом з досвідченими і турботливими друзями.

Удачі вам і віри в себе!

Ірина ПетроваІрина Петрова
(Www.irinapetrova.ru)

Ведучий тренер GRC-Центри Взаємовідносин.

Уже понад 15 років проводить тренінги зі створення особистих відносин і з лідерства.