Сьогодні: 28.03.2024

Як створити міцну і щасливу сім'ю?

447

зберегти шлюбУ цій статті ми поговоримо з вами про 5-ти правила успішного співробітництва, які дозволять вам бути щасливою в шлюбі і створити міцну і щасливу сім'ю!

У відносинах важливо знати аксіоми, правила, закони, вони не просто так придумані, а служать орієнтирами, за якими ми можемо рухатися. Ми говоримо, що має бути повага і до себе, і до партнера - це аксіома.

Якщо поваги немає, будь-які відносини будувати марно. Якщо я не поважаю свого партнера, цим будуть пронизані всі мої дії, всі мої слова, а неповага до партнера йде від неповаги до себе. Поважаючи себе, ми бачимо і цінуємо те, за що ми любимо свого партнера, це платформа нашого життя.

5 золотих правил співпраці в парі!

не порівнюйтеЧасто в особистих відносинах ми змагаємося, змагаємося, вирішуємо постійно, хто головний. Щоб цього не відбувалося, важливо дотримуватися кількох важливих правил співпраці:

# 1 - Ніколи не порівнюйте себе з партнером!

З одного боку, порівняння дає нам об'єктивні моменти пізнання, але шкала «добре-погано» дуже часто підпорядковує все собі, тоді дуже складно вирватися в продуктивні відносини. Якщо помітите, що ви себе порівнюєте з партнером - йдіть від цього порівняння.

# 2 - Захоплюйтеся тим, що ви такі різні!

Здорово, наприклад, що ви дуже швидкий людина, а партнер - дуже повільний, вам один з одним добре вдвох, тому що ви вчитеся брати паузу, а партнер заряджається від вас енергією. Найчастіше ми підбираємо собі партнера як компенсацію, ми щось дуже цінне бачимо в ньому і вчимося цьому.

Якщо ми захоплюємося тим, що в нашого партнера по-іншому, ми весь час збагачуємо себе. Знаходьте якості, яких у вас немає, але які вам дуже подобаються. Ті якості, які створюють можливість бути поруч з вашим партнером, то, за що ви його цінуєте.

щасливий шлюб# 3 - Допомагайте партнеру стати успішним.

Додавайте до цього всіх зусиль. Підтримуйте все, що партнер придумує, підказуйте якісь ідеї, якщо він не проти, показуйте його сильні сторони, говорите про них. Дуже важливо цікавитися роботою партнера, всім, що насичує його життя, робіть це усвідомлено і знайте, що ви допомагаєте йому стати успішним. Детальніше про те, як зберегти відносини.

# 4 - Визнайте, що іноді вам важливіше бути правою, ніж бути разом і зберігати близькість у відносинах.

Це глибока фраза. Кожен раз, коли ми боремося за свою правоту, ми жертвуємо почуттям і відчуттям, що ми разом. На що ви робите акцент, доводячи щось? Якщо ви хочете бути разом, ви весь час повинні бути в пошуку того, що б вас об'єднує !!

Найчастіше задавайте собі питання: «Що я зараз роблю? Я хочу бути правою або хочу бути разом? »

Бути разом - це не означає жертвувати своїми пріоритетами, інтересами, це пошук стану, коли вам разом буде добре. Вірте в те, що важливо бути разом, робіть на це акцент!

говорите партнеру# 5 - Практикуйтеся говорити своєму партнерові «ти прав», щиро так вважаючи.

Можна сказати «ти прав, звичайно», але з такою інтонацією, таким тоном, що ваше визнання буде нікому не потрібно. Уміння погоджуватися - це п'ятдесят відсотків добрих, щирих відносин, коли ви вмієте всередині себе говорити 'так'.

Це все починається з батьків. Якщо ви з батьками можете сказати: «Так, мамо, ти права» -тоді ви зможете легко погоджуватися і в партнерських відносинах. Подумайте, наскільки легко вам робити це для батьків і перенесіть цю легкість, якщо вона є, в партнерські відносини.

Кожній людині надзвичайно важливо чути цю фразу: «Ти маєш рацію!»

Це створює у людини відчуття комфорту і безпеки. Якщо з нами погоджуються, у нас всередині виникає відчуття безпеки, якщо з нами весь час сперечаються, якщо нам весь час заперечують, весь час нас покращують, у нас підвищується рівень тривожності.

Коли ви будете практикуватися говорити партнеру «ти прав», «я згодна», він буде легко розслаблятися. Можна знаходити різні приводи для цього, важливим є не масштаб, а сама дія, коли ми згодні хоч з чимось.

довіртеся партнеруЄ чудова фраза: «Чим менше ми знаємо, що нам потрібно робити, - тим більше ми знаємо, що потрібно робити іншим».

Якщо ви будете помічати, як часто ви вказуєте іншим, що потрібно робити, ви зрозумієте, що саме в цей момент ви самі в розгубленості, не знаєте, що потрібно робити вам. Потрібно переміщати акцент з вказівок, як жити іншим, на себе.

Не буває ситуацій, коли хтось правий, а хто не правий, завжди є елемент правоти і у того, і у іншого. Якщо ми будемо пам'ятати про це, прагнути до цього, поважати і бачити це, тоді все буде набагато простіше.

Уривок з тренінгу «5 Золотих кроків до Щасливим Відносинам»

Ірина УділоваІрина Уділова

Експерт з сімейних стосунків.

Автор книг «Секрети щасливих стосунків», «Як зробити так, щоб тебе полюбили».