Сьогодні: 29.04.2024

Серйозні стосунки - як це

340

серйозні відносиниУ будь-якої пари відносини можуть бути якісними, красивими, з любов'ю і довірою, але це зовсім не означатиме, що це серйозні відносини.

Нерідкі такі випадки, коли дорослі люди відчувають симпатію і взаємну любов, але в їх плани довгострокові відносини не входять.

Що ж це таке?

Іноді люди задаються питанням - що таке серйозні стосунки? Серйозних стосунків характерно взаєморозуміння і загальні плани на майбутнє: діти, сім'я, спільний відпочинок.

І коли ці плани пара не збирається міняти. У таких випадках пара вкладає сили і час для того, щоб в майбутньому відносини стали довірчими і міцними. Тільки в таких випадках зароджуються міцні сім'ї.

Основними ознаками серйозних відносин є:

  • Пошук. Підбір кандидатури для створення сім'ї;
  • Будівництво. Коли пара будує відносини на основі чистих почуттів, любові і поваги;
  • Постійність. Коли ніхто з пари не шукає «запасний» варіант або інші шляхи;
  • Загальні плани. Кожна пара бачить спільне майбутнє особливим чином. Найчастіше перспективи у такої пари загальні і гріють;
  • Планування сім'ї. Тут їм доведеться особлива відповідальність, причому не тільки за себе - це діти, кредити і т. Д .;
  • Обіцянки. Будь-хто з пари може дати обіцянку своєму партнеру, яке може виглядати приблизно так: «Я буду тебе завжди любити» або «Я тебе ніколи не зраджу» і т. Д.

Серйозні стосунки цінуються більшістю людей, тому що в сталості та надійності потребує кожна людина. Серйозних стосунків властива глибинна природа почуттів, особлива форма вкладів і вимір масштабів таких вкладів.

Адже під час «звичайних» відносин зважуються матеріальні цінності (гроші, частування, компліменти і увагу). А в серйозних відносинах в першу чергу пара думає про основне - про дітей, здоров'я, репутації, майно, відпочинок, заробіток чи навчанні.

Але такі відносини не будуються лише на любові, розумінні, повазі і т. Д. З їх виникненням з'являються обов'язки. Чоловік повинен заробляти деньки, забезпечувати і годувати сім'ю.

А жінка, в свою чергу, повинна подбати про чоловіка, дітей, будинок і про приготуванні їжі. Але тим, хто планував сім'ю, такі обов'язки не стають тягарем і доставляють тільки радість.

Вік - помічник

Відносини між молодими людьми (приблизно 17-20 років) і людьми старшого віку (30-35 років) кардинально відрізняються. Мало хто з людей до 20 років відразу намагаються знайти партнера для створення сім'ї. Як то кажуть, потрібно «нагулятися». А люди старше 30 більше потребують сталості.

закоханіМолоді люди бувають занадто амбітні і можуть закохуватися з першого погляду, повністю при цьому віддаючись своїм почуттям. При цьому може виявлятися егоїзм.

Люди ж старшого віку частіше шукають супутника життя для серйозних намірів. Адже з часом діти виростають, у них зароджуються свої сім'ї, і батьки залишаються одні в будинку. Ось тут і потрібна підтримка в спілкуванні, допомоги один одному і т. Д. Є й люди, які перебуваючи на самоті не відчувають потреби в партнері.

Але є дивовижні історії зі щасливим кінцем, коли багато пар, які починали свої відносини з юнацького віку, прожили багато років душа в душу до самої старості, зберігаючи при цьому найщиріші почуття. Тому, говорити, що вік завжди сприяє зародженню міцних та тривалих стосунків, не можна. Завжди і всюди бувають винятки.

Пошук партнера для створення відносин

Перш, ніж приступити до створення серйозних відносин, людина внутрішньо повинен бути повністю до цього готовий. Для цього потрібно чітко і ясно для себе відповісти на деякі запитання про те, якими мають бути ці відносини.

Під час пошуку партнера потрібно бути терплячим до недоліків інших людей, тому що ніхто не ідеальний. Але для себе завжди потрібно чітко знати то, які похибки Ви змогли б пробачити своєму супутнику, а які ні.

Іноді серйозні відносини самі по собі зароджуються після випадкової зустрічі. Так що при кожному знайомстві будьте оптимістично налаштовані. Саме з оптимізму починаються всі успішно-закінчують задуми.

Автор: Ольга Кравченко