Сьогодні: 06.05.2024

Що таке ребефинг

446

дівчинаЗвертали увагу, яке безліч практик пропонує сучасний світ? Все: від будь-яких видів йоги до Трансерфінга. Як розібратися в цьому розмаїтті, як зрозуміти, що насправді потрібно саме вам? А головне, як визначити, чи відповідає споконвічного духовного змісту пропонована практика?

Перш за все, почавши пошук школи, напрямки і наставника для своїх духовних практик, переконайтеся, що та людина, яка буде вашим учителем або інструктором, дійсно володіє необхідними практичними навичками і пройшов певну духовну підготовку. Дуже цікаво поспостерігати за такою людиною, коли він не працює, а просто спілкується з людьми або відпочиває.

Наприклад, інструктор йоги, в перервах між заняттями палить на вулиці, навряд чи може бути вчителем, який щось може дати своїм учням. Духовні практики вимагають самовіддачі від усіх, хто в них включено, в них важливо все, і не може бути ніяких дрібниць.

Важливою складовою для того, хто хоче поринути в практику усвідомлено і серйозно, є духовна та інформаційна підготовка. Вивчіть самостійно ті духовні та наукові праці, які є основою практики, обов'язково задавайте питання і обговорюйте їх з тими людьми, з якими ви плануєте практикувати. Для вас не повинно залишитися нічого незрозумілого, адже будь-яка практика заснована на усвідомленості, тобто на повному розумінні того, що і навіщо ви робите.

дівчина біля моряСерйозним питанням для будь-якої духовної практики є наявність безлічі її трактувань і інтерпретацій. Точніше сказати, кожен, хто практикує, обов'язково вносить до первісної систему щось своє. Це не погано - це природно. Правильний підхід до духовної практики - це адаптація.

Нерозумно носити лікувальну взуття, якщо вона на два розміри менше: якою б лікувальної вона не була, в такому випадку навряд чи настане потрібний вам результат. Швидше за все, він буде абсолютно протилежним.

Рекомендуємо: Що таке музична психологія?

Так само і з практиками: якщо в процесі ви відчуваєте дискомфорт або раптом виникає страх - міняйте підхід, щось виключайте, адаптуйте. Будь-яка система хороша, поки вам добре, і тільки в цьому випадку буде той позитивний результат, на досягнення якого спрямована будь-яка практика.

Отже, три основні моменти, які необхідні для заняття будь-духовною практикою:

  • Учитель, його духовний рівень, його знання і вміння ці знання передавати.
  • Ваша інформованість про саму практику, її історії, її духовних вчителів і наукових працях, що лежать в основі практичних занять.
  • Адаптація того, що ви робите, відповідно до вашого фізичним і емоційним станом.

«Розум і дихання - цар і цариця людської свідомості» (Леонард Орр)

дівчина біля моряТворцем техніки «ребефинг» є Леонадо Орр. По суті, він почав вивчати духовні практики йогів для того, щоб працювати зі спогадами і власними психологічними проблемами, котрі переслідували його з дитинства. Це був його шлях, який він пройшов для зцілення духу і правильної роботи з енергетичними потоками. Всі його експерименти носили інтуїтивний характер.

Рекомендуємо: Глибинна психологія - це

З такого складного згустку особистих переживань і усвідомлених занять з тілом, а особливо з диханням, і з'явився ребефинг. Техніка дихання, спрямована на видалення механізму придушення енергетичних застоїв, негативного батьківського програмування, - ось що таке ребефинг.

При першому погляді можна сказати, що ребефинг схожий на звичайну дихальну гімнастику. Це, звичайно ж, не так. І хоча в практиці використовується чергування вдихів і видихів з певними часовими проміжками, необхідно пам'ятати, що ребефинга властиві:

  • Усвідомленість, тобто ви не просто дихаєте - ви контролюєте дихання, його зв'язність, тривалість, глибину, ритм, свій стан.
  • Спрямованість практики на психологічне очищення і залучення життєвої енергії - прани.
  • Використання базових методик, отриманих безпосередньо у йогів.

Ребефінг - це нова течія в психології. У всіх своїх роботах Орр проголошує відмінні від сформованих у традиційній психології принципи роботи з свідомістю і нові установки, які повинні стати базисом в сприйнятті життя. Засновник ребефинга вчить протистояти не тільки хвороб або комплексам, він наполягає на тому, що людство здатне кинути виклик навіть смерті.

Його книги пронизані життєствердним закликом відмовитися від звички вмирати, тобто перестати чекати смерті і не сприймати її як неминучість. Для цього необхідно поміняти підхід до життя, усвідомити, що сама людина - творець як свого здоров'я, так і хвороб, травм і смерті.

дівчина в лісіБагато учнів Леонарда Орра не тільки вивчили створену ним методику і філософію, але і внесли в них зміни, часом дуже значні, створивши самостійні школи, лише віддалено схожі на ребефинг.

Рекомендуємо: Медитація перед сном

Часто у практикуючих виникає питання про те, чи має ребефинг якісь протипоказання. Скажімо так: ніколи не потрібно робити того, в чому ви не впевнені чи що вважаєте небезпечним. Для будь-якого вашого дії основним є внутрішній настрій. Якщо, їдучи зранку на прогулянку, ви впевнені, що впадете і зламаєте ногу, це обов'язково станеться. Справа не в тому, ЩО ви робите, а в тому, ЯК.

«Ми могли б побудувати рай на землі, будь люди настільки ж віддані ідеям здоров'я, любові і життя, як вони прив'язані до власного невігластва, негативних думок і вмирання з метою потрапити на небеса», - так говорив засновник ребефинга Леонард Орр. Є над чим замислитися. Автор: Руслана Капланова