Психотроника - явище нове, що виникло в середині двадцятого століття. Її засновник, французький дослідник Клерк, об'єднав поняття психіки і електроніки, створивши альтернативний напрям в науці.
Відповідно до його навчання, психотроника - це вплив на матеріальні предмети людською думкою, що трансформується за допомогою спеціального обладнання. Спочатку в своїх дослідах дослідник вивчав вплив думки на краплю води.
Практичну базу психотроники активно розвивав досить відомий австрійський вчений Райх. Він займався дослідженням оргонной енергії, випромінюваної всіма живими організмами на планеті. Райх зміг створити унікальний прилад, який, як він вважав, концентрував енергію живих істот. Пізніше було доведено, що немає ніякої оргонной енергії, а вчений стояв на порозі відкриття унікальної за своєю природою машини, здатної розігрівати речовина до колосальних температур за рахунок енергії хрононов.
Часто психотроника ототожнюють з парапсихологією, однак це в корені невірно. Парапсихология займається вивченням надприродних явищ, збором і узагальненням інформації та виявленням закономірностей. Основним завданням психотроники є практичне застосування отриманих результатів, оцінка практичної значущості та вірогідності висновків дослідників.
Сучасне застосування даної теорії
Прихильники теорії змов переконані, що психотроника є реальною наукою, а результати її досліджень давно використовуються військовими спецслужбами. Вже давно розроблено психотронное зброю, яке таємно застосовується на експериментальних групах населення. Будь-які факти, що свідчать про маніпуляції свідомістю окремих людей або народів, ретельно приховуються.
Рекомендуємо: Що таке психокинез?
Давайте розберемося, яким чином психотроника може впливати на розум здорового, при здоровому глузді людини. Візьмемо, наприклад, мурашник, де є робочі, солдати, розвідники. Королева, виділяючи хімічні речовини, блокує зайві функції у робочого мурашки і залишає лише ті, які потрібні для пошуку їжі і будівництва мурашника. У мурашки-солдата сприйняття розширюється, завдяки чому він буде захищати королеву до кінця.
Населенням цілої країни можна управляти аналогічним способом, тільки замість хімічних речовин використовуються новітні розробки психотроники. Для ефективного управління свідомістю всього-то лише і потрібно, щоб велика частина суспільства (до 90%) була повністю занурена в рутину, - відсутність часу на обдумування рішень і роздуми забезпечить необхідний рівень сприйнятливості свідомості. Інша, менша частина обробляється особливими методами психотроники, так як вважається елітою. Механізм впливу простий:
- Знімається так звана когнітивна карта, яка характеризує ідеологічну, культурну, етичну, моральну систему цінностей особистості. З точки зору психотроники ця система є програма, а сама людина - комп'ютер, який її виконує.
- Необхідно зафіксувати увагу людини на потрібній сфері сприйняття. Для цього використовується спеціально розроблене психотронное обладнання.
- Створити безперервний психотронної канал, який постійно буде впливати на свідомість.
Підданий такого впливу людина не здатна самостійно відключитися від каналу, він буде виконувати закладену в його свідомість програму, абсолютно не розуміючи причин своїх вчинків. Однак приблизно 0,5% всього населення має абсолютну стійкість до такого впливу. Книга братів Стругацьких «Населений острів» містить чимало цікавих припущень, досить точно описують застосування цієї методики на практиці.
Однак можливо і позитивне застосування даної технології. Психологи однозначно говорять про зростання соціальних негараздів, тому можливість змінювати настрій людини в позитивну сторону могла б принести неоціненну користь. Можна було б створити ідеальне, творче суспільство без воєн і нікому не потрібних конфліктів.
Рекомендуємо: Загальна психопатологія
Військова розвідка також цікавилася розробками теорії. У США цими питаннями займається цілий інститут, відомо, що там готують фахівців з психотронної впливу. Нещодавно був опублікований офіційний звіт про підготовку за особливою методикою солдат-мінерів, здатних без безпосереднього контакту фізично відчувати заховані міни. Автор: Наталія Іванова